۴۴۸۱۸۱۹۰
۰۹۳۵۹۳۵۸۰۷۰

رزرو وقت

  عکاسی کودک نیازمند آرامش و پرانرژی بودن شما و کودک دلبند شما می باشد، رزرو وقت عکاسی کمک بسیار زیادی به عکاسی کودک میکند. به همین دلیل در آتلیه کودک رادین، عکاسی با وقت قبلی انجام میگیرد. همچنین با توجه به عادت کودک خود سعی کنید زمان عکاسی را در زمان هایی که کودک شما پر انرژی تر است انتخاب نمایید.

  برای رزرو وقت لطفا با شماره ۴۴۸۱۸۱۹۰ یا ۰۹۳۵۹۳۵۸۰۷۰ آتلیه کودک رادین تماس گرفته و با هماهنگی استودیو زمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.لازم به توضیح است که برای قطعی نمودن وقت انتخابی لطفا مبلغ ۸۰۰.۰۰۰ ریال پیش پرداخت عکاسی را به حساب استودیو واریز نمایید. این مبلغ در فاکتور نهایی لحاظ میگردد. برای واریز مبلغ پیش پرداخت رزرو وقت  از روش های زیر اقدام نمایید:

 

  1. انتقال کارت به کارت. لطفا جهت اطلاع از شماره کارت با استودیو تماس حاصل کنید. ۴۴۸۱۸۱۹۰ 
  2. پرداخت آنلاین ( بزودی)

  در صورت استفاده از روش کارت به کارت لطفا شماره پیگیری خود را به استودیو اطلاع دهید. همچنین می توانید از طریق پیام کوتاه (SMS)  و یا تلگرام به شماره همراه استودیو ۰۹۳۵۹۳۵۸۰۷۰ شماره پیگیری خود را با ذکر مشخصات اطلاع دهید.

  لطفا در زمان مقرر در استودیو حظور یابید. در صورت تاخیر بیش از ۲۰ دقیقه زمان شما کنسل  و مبلغ پیش پرداخت عودت داده نخواهد شد.  در صورت نیاز به تغییر وقت تا ۲۴ ساعت قبل زمان عکاسی با استودیو تماس گرفته و اقدام به تغییر وقت نمایید.

 

ارتباطی نزدیک‌تر با رادین استودیو در شبکه‌های اجتماعی...