۴۴۸۱۸۱۹۰
۰۹۳۵۹۳۵۸۰۷۰

آتلیه عکاسی تخصصی کودک

عکاسی کودک یکی از سخت‌ترین فعالیت‌های عکاسی است که تجربه کرده‌ایم. کودکان تا حدود 2 سالگی نگاهی متفاوت به پیرامون خود دارند و درک آن‌ها از اتفاقی که در حال انجام است (عکاسی کودک) نسبت به بزرگ‌ترها کاملاً متفاوت است. البته بعضی از کودکان با دوربین ارتباط بهتری برقرار می‌کنند و روند عکاسی کودک آسان‌تر پیش می‌رود. نکته‌ی دیگر ارتباط برقرار کردن کودک هنگام عکاسی با محیط اطراف (فضای آتلیه عکاسی) می‌باشد. بعضی از کودکان در هنگام عکاسی خیلی زود خسته می‌شوند و عکاسی از آن‌ها سخت می‌گردد. در واقع زمان بسیار کوتاهی قبل از خسته و بی‌حوصله شدن کودک باید بهترین تصاویر از کودک ثبت شود. با توجه به این مطالب کادر آتلیه عکاسی کودک رادین افرادی با تجربه در زمینه‌ی عکاسی کودک هستند که با نگاه به موضوع اختصاصی عکاسی کودک انتخاب شده‌اند.     

رزرو وقت و لوازم مورد نیاز در روز عکاسی

برای اطلاع از چگونگی رزرو وقت در آتلیه‌ کودک رادین، همچنین لوازم مورد نیاز روز عکاسی و اطلاعاتی در مورد سن مناسب برای عکاسی کودکان لطفا صفحه رزرو وقت را مطالعه فرمایید.

عکاسی کودک در محل شما

یکی از خدمات آتلیه کودک رادین عکاسی در محل مورد نظر شما می باشد. در صورتی که برای عکاسی از کودک دلبندتان امکان حضور در استودیو را نداشته باشید و یا برای مناسبت خاصی نیاز به عکاسی در محل شما باشد، آتلیه کودک رادین این امکان را فراهم میکند. جهت هماهنگی ، اطلاعات بیشتر و رزرو با استودیو تماس حاصل کنید.

جشنواره‌ها و بسته‌های ویژه

بسته‌های تخفیفی، جشنواره‌های فصلی، و هدایایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم. در صورتی که با ما در شبکه‌های اجتماعی همراه باشید. می‌توانید از زمان و چگونگی این بسته‌ها اطلاع یابید.
ارتباطی نزدیک‌تر با رادین استودیو در شبکه‌های اجتماعی...